| vladlove123 a întrebat:

eu acum pe cartela mea de Orange am activata optiunea cu 400 de minute in retea + 20 de minute nationale eu, nu am terminat optiunea si vreau sa imi reincarc cartela cu 5 euro si sa activez optiunea cu 3000 de minute, dar cum pot dezactiva optiunea cu 400 de minute ca sa o activez pe cealalta?

Răspuns Câştigător
| user666666 a răspuns:

Apelezi*100# le trimite 2 (contul meu) apoi 2 (optiuni active) apoi trimiti 1(optiunea actuala) iar apoi iti apare optiunea si sub ea de tot apare 1 (dezactivare) trimiti 1 si gata happy sper ca te-am ajutat. funda?