| romario97 a întrebat:

eu am net de la cineva prin cablu direct din modem si de o saptaman nu mai imi merge netul si imi scrie jos in bara de start"limited or no conectivity". Cablul este bagat totul este perfect dar nu stiu de ce nu merge.

2 răspunsuri:
| vulcan86 a răspuns:

Incearca si tu sa dai un restart la modem sau verifica sa nu ai probleme cu cablul!

| synguratycul95 a răspuns:

Problema nu este nici din modem nici din cablu. Incearca sa schimbi cum obtine IP-ul. Intra in conflict cu alt pc.