| Cdk_Robert_1999 a întrebat:

Salut TPU,eu joc cs source, problema e ca joc 10 minute,ok,fara probleme,si deodata merge cu lag, dar lag mare! Am windows 7 ultimate,problema e ca inainte nu mergea asa greu tot cu acelasi windows, si windows-ul l-am reinstalat recent! Am toate driverele instalate! Oare de ce se intampla asta?! Procesor AMD Sempron 3600 + 2.00 gHz,ram 1, 5 gb, placa video Ati radeon hd 3600 de 712 mb!

Răspuns Câştigător
| StochitaCatalin a răspuns:

Instaleaza systemCare de pe iobit.com si scaneaza tot sistemul, e posibil sa ai niste virusi in pc.

| Cdk_Robert_1999 explică (pentru StochitaCatalin):

Multumesc,dar nu e nevoie, mi-am reinstalat windows-ul si acum e ok!
Primesti funda oricum big grin

2 răspunsuri:
| Bogdan549 a răspuns:

Vezi versiunea cs-ului si incearca sa-ti pui windows 8.1.