| anonim_4396 a întrebat:

, eu m.am ingrasat, si am fata plinuta, ce programe imi recomandati sa imi schimb fata, sa arate mai bine, daca se poate sa imi schimb si culoarea ochilor, ( daca e photoshop, sa imi dati si tutorial sau sa imi explicati voi va rog), vreau cam asa. Sa imi accentuez sprancenele, sa imi schimb culoarea ochilor, si cel mai important este sa imi slabesc fata!

Sunt baiat.

Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ca sa ce?

| Infoxpert a răspuns:

Acum ascultama, photoshopul nu este pentru chestii de genul acesta! intr-un fel te minti pe tine! fa sport baiete, ca totusi viata nu depinde doar de Pc si ios. Trebuie sa descoperi si alte lucruri in viata...
uite daca eu sa zicem ca sunt cam plinut (chiar daca nu sunt) si as vrea sa arat altfel, si m-as gandi la programele de editat, mas simti putin trist pentru ca mi-am mintit sinele, deci nu iti recomand!