| DQFQFQ a întrebat:

eu sunt la digi (((rcs-rds))) am 5 abonamente nelimitat 4G, 4 decodoare HD si internet prin fibra optica problema este cu lipsa de semnal la telefon la mine acasa dabea daca am 3G si pe camp am 4G a doua problema este cu tv hd nu merg daca merg la TELEKOM nu mai vor fi probleme

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa mergi la sediul Rcs Rds si sa le spui lor problema, cu semnalul la telefon, dar nu ai nici la televizor semnal? Ei o sa vinăp acasa la tine si vor verifica instalatia de cablu si echipamentul lor si vor stabilii si remedia defectiunea, mergi azi la rds si faci o sesizare si in 2, 3 zile o sa vină băietii sa vada care e problema.

| DQFQFQ explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu se vad bine canalele