| saluttpu123 a întrebat:

Exista cineva pe aici care foloseste kali linux? Ce parere aveti de el?

1 răspuns:
| ciureaalex a răspuns:

Kali Linux = vechiul BackTrack, nu merita sa il bagi, am folosit BackTrack si am fost total nemultumit ca deficare data trebuia sa ii adaug zeci de surse si GNOME 2'ul isi dadea restart dupa chef-ul lui. Iti recomand: LinuxMint 16[17 e neoptimizat si are mult lag] Cinnamon Edition, CentOS 6.5(Finale) cu GNOME 2 sau daca preferi viteza proasta de la GNOME 3 ia CentOS 7.