| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

exista niste site-uri online cu limbaj de programare C++ Java gamer unity linux java etc. sau tutoriale in Romana. de la 0 la expert!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa ajungi la expert nu inveti in limba romana.

uite un tutorial bun de cpp
http://www.cplusplus.com/doc/tutorial/

| Andrei900Boss explică (pentru suntserios):

Bine dar imi poti spune cat timp dureaza, sa-mi instalez visual studio daca am selectat toate? ca imi ia GB mult happy ca eu invat repede limbaj de programare.

| Andrei900Boss explică (pentru suntserios):

Ca am 59 de programe instalate.

| suntserios a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Habar nu am cat iti ia sa iti instalezi toate si nu vad de ce ai nevoie de toate ca doar nu te apuci de 100 de limbaje deodata.

| Andrei900Boss explică (pentru suntserios):

Ba da imi mananca 42.72 de GB cat timp imi ia acum?

| suntserios a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Care parte din "Habar nu am cat iti ia" nu ai prins-o?