| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

exista o traducere in limba pasareasca? vreau sa-mi bat joc de unul.

scuze de categorie.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Adica vrei sa traduci cuvinte in sunete de genul "cip","cirip","cra-cra"? laughing
Daca te referi la celalalt limbaj, foloseste limbi straine ca esperanto, spaniola, rusa...

| Andrei900Boss explică (pentru LPCTSTR):

Nu ma ca limba asta o vreau sa invat acasa-apacapasapa
vino-vipinopo vad multe intrebariwinking de genul asta big grin

ii o limba din pasareasca si vreau sa-mi bat joc pe chat de RO ca aia nu stiu limba big grin si tu auzi "cip","cirip","cra-cra" laughing vezi ca nu stii limba lol.

| Andrei900Boss explică (pentru LPCTSTR):

Sa-mi dai o traducere din aia in care sa fie in limba pasareasca si sa vad daca difera injuraturile pe care eu le spun in limba asta cum am spus acasa nu-nupu, da-dapa masina-mapasipinapa vreau sa stiu daca inteleg aia limba big grin daca da ii spun asa esti si dupa bag o injuratura mori de ras... aia spun ce inseamna da ma am spus da dar ce inseamna? big grin mori de ras...