| UpSideDownSix a întrebat:

există vreo extensie pentru google chrome cu care poți scadea rezoluția videoclipurilor online?

2 răspunsuri:
| BrainiaculEmoji a răspuns:

De extensii nu știu să existe, dar pe YouTube există o modalitate. Când ești pe un video, apeși pe cele trei puncte. Acolo vei avea Calitatea Videoclipului. Ai câteva rezoluții din care poți alege.

| UpSideDownSix explică (pentru BrainiaculEmoji):

Știu, eu mă refeream pe alte site-uri. Acum nu îmi mai trebuie că am un internet mult mai bun comparabil cu cel ce îl aveam când am pus întrebarea.