| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo metoda sa dezactivez stories de pe Facebook? (sa nu mai apara vizibila si nici notificarile cand cineva pune ceva). Multumesc antiicipat!

3 răspunsuri:
| Navagio a răspuns:

Păi simplu renunta la Fb si fa ti insta?

| MihaelaDart a răspuns (pentru Navagio):

Nu pot renunța la Facebook, am toată munca mea acolo cat și clienții. Instagramul nu-mi place, cât și acolo e categoria de stories.

| Navagio a răspuns (pentru MihaelaDart):

Păi nu ai cum sa scapi de story cat despre modificari mi se pare ca este prin setări da nu mai primesti. Dacă nu poți da unfolow la paginile respective.