| MihaelaDart a întrebat:

Exista vreo metoda sa dezactivez stories de pe Facebook? (sa nu mai apara vizibila si nici notificarile cand cineva pune ceva). Nu este pentru mine, ci pentru soțul meu și de altfel nu poate să-și șteargă Facebook-ul (așa cum mi s-a "recomandat"), acolo se regăsește toată munca lui cât și clienții. Mulțumesc antiicipat!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Cel mult este un addon ca sa nu apara cand e pe Facebook pe PC, dar cam atat.

| MihaelaDart explică (pentru Wr3nch):

Îmi poți recomanda unul?

| Wr3nch a răspuns (pentru MihaelaDart):

Gasesti usor daca cauti numele browserului si Facebook story blocker. Eu nu folosesc, deci nu pot recomandalaughing