| NoName05291 a întrebat:

Exista vreo modalitate prin care sa aflu pana la ce ora sta o persoana pe facebook? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă stai pe facebook toată ziua, să îl urmăreşti. Altă modalitate n-ai.
De ce nu te duci direct la el, îi dai două capace după ceafă şi îi spui să mai lase tableta din mână?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, aştepţi ca un obsedat şi vezi când iese. Intri pe facebook de la ora 00:00 şi îl filezi.

| NoName05291 explică (pentru anonim_4396):

Era vorba despre fratiorul meu mai mic care cred ca sta prea mult pe fblaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoName05291):

În cazul ăsta, descarcă-ţi keylogger şi în felul ăsta îi poţi monotoriza fiecare mişcare a frăţiorului tău fără ca el să ştie.
Doar îl laşi pornit şi pleci, iar după ce fratele tău se ridică de la P.C poţi să verifici orice a accesat, ora la care a accesat acel lucru.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru NoName05291):

Poate poti cu un program parental...nu stiu thinking

| NoName05291 explică:

Faza e ca nu intra pe laptopul meu. are tableta lui. Nu pot sa il verific direct de pe fb daca il am la prieteni?

| NoName05291 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult de raspunsuri! laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoName05291):

Doar dacă stai pe facebook toată ziua, să îl urmăreşti. Altă modalitate n-ai.
De ce nu te duci direct la el, îi dai două capace după ceafă şi îi spui să mai lase tableta din mână?