| paqquky a întrebat:

Exista vreo sansa ca cei de la UPC sa dea si ei ceva fotbal, adica bineinteles in afara de Liga1 ca nu ma intereseaza.Cei de la Digi au La liga,CL,Europa League etc.
Am auzit ca si cei de la Digi isi vor pierde unele drepturi e adevarat(ex:La Liga, CL)
Inca ceva,as vrea sa ma abonez la digi pe partea de televiziune, dar sa raman la UPC la net, telefonie.....se poate? Costa ceva ca sa renuntam la TV avand contract cu ei?
Multumesc, astept cateva raspunsuri sa ma lamuresc.

1 răspuns:
| TelefonLg a răspuns:

Eu am Dolce acasa e telefon si internet si tv si e destul de ok am cam toate programele mai ales am Dolce sport si prind orice meci din Cl etc.