| SSSkkkk a întrebat:

Exista vreun telefon care are si barometru si altimetru? Daca da, care este acest telefon?

5 răspunsuri:
| Shocky a răspuns:

Ca telefon mobil este nokia6230

| gigel68 a răspuns:

Functie de altimetru ar trebui sa aiba majoritatea telefoanelor cu gps. de barometru la telefoane nu am auzit. totusi la ce vrei sa folosesti un barometru? daca chiar ai nevoie, poti sa iti iei un ceas care are ambele functii, gasesti la firma suunto.

| DarkMirror a răspuns:

Stiu eu unu cu barometru, altimetru, latimetru, lungimetru, scarbometru, fleximetru, kilometru, iubimetru si prostometru. Stii cum se cheama? Uite asa:

http://ro.wikipedia.org/wiki/Special:Search?search=&go=Go

| kunisor a răspuns:

Samsung galaxy note are barometru si ofera o precizie ridicata la pozitionarea gps

| Grigorita_Ionel_1974 a răspuns:

Da,Samsung note 2, are barometru