| oskzmodeo a întrebat:

Folosesc un Samsun Galaxy S7 Edge de aproapte 9 luni şi tocmai astăzi mi s-a întâmplat să-l scap din greşeală şi să-i fisurez sticla de la display, nu e o problemă în cât nu se poate folosi, dar mna, nici să-l repar nu prea aş vrea, pentru că, nu merita să dau 1400 de leii, părerea mea... şi dacă tot s-a întâmplat să-l scap, cu ocazia asta aş vrea să-l schimb şi apelez la voi să-mi daţi un sfat cam ce smartphone-uri mi-aţi recomanda în afară de Samsung şi iPhone.
Dau fună, mulţumesc happy

7 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Salut, 1400 de RON e schimbatul sticlei la S8, la S7 Edge e in jur de 700.

| oskzmodeo explică (pentru SomeBody12425356):

M-am uitat online si am intrebat, mi-au zis ca e 1400, o sa ma interesez mai mult, daca ar fi 700 mi-ar conveni.

| SomeBody12425356 a răspuns (pentru oskzmodeo):

E nebun ala care cere 1400, mai pui 200-300 si iti iei altul intact.

| bestWallpaper a răspuns:

Nokia 6, facut complet din aluminiu, super rezistent, smartphone bun, si pret bun pentru buzunarbig grin

| oskzmodeo explică (pentru bestWallpaper):

Nu prea sunt fan Nokia happy

| alex16mko a răspuns:

Huawei p9 literatura 2017

| oskzmodeo explică (pentru alex16mko):

As opta mai mult pentru un Huawei P10 Plus