| LoveIsLove4Ever a întrebat:

funda. s-a intamplat ceva cu Laptopul meu ASUS X55A, iesirea pentru casti pur si simplu nu mai functioneaza deloc, Boxele le-am testat cu telefonul si n-au probleme. am in dual boot Android 4.4 x86 si Windows 7 Ultimate si ambele au aceeasi problema, va rog TPU ce sa ii fac? pana acum a mers pe ambele sisteme de operare

2 răspunsuri:
| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Reinstaleaza Windows aceasta problema am avut o si eu

| LoveIsLove4Ever explică (pentru Sebastian_Dascalu_1998):

Pai am reinstalat driverul, acum detecteaza Castile dar tot niciun sunet. In android nu am sunet nici in boxe nici in casti