| LoveIsLove4Ever a întrebat:

funda + vot + multumiri. va rog mult de tot sa ma ajutati cu o mica problema care ma opreste din a imi repara telefonul : am un Samsung Omnia i8910 HD; pe pc am windows XP proaspat instalat si o mare problema pc-ul detecteaza telefonul pus intr-un fel de recovery ( cu blue screen ) ca fiind UNKNOWN DEVICE. am incercat sa dau update la driver manual si automat dar device manager spune ca nu are un driver instalat ( there is no driver software istalled for this device ), la fortarea manuala cu cautarea manuala si automata imi spune ca nu a gasit un driver, driver genius nu il gaseste, unknown device nu il detecteaza. ce sa ii fac. de azi de dimineata ma tot dau cu capul de pereti incercand sa gasesc o solutie. daca vreti sa vedeti situatia ma puteti contacta pe yahoo pe adresa : gamers_republic23@yahoo.ro. puteti sa vedeti utilizand team viewer. VA ROG SA MA AJUTATI.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca e maine, azi nu mai am cum.

| XcostiX a răspuns:

Restarteazal sau du-l la un service unde se ocupa de reparati! Succes!