| 101andrei101 a întrebat:

I mi spuneti va rog care credeti ca e cel mai bun laptop pana in 2000 lei?

5 răspunsuri:
| Cojocaru_Adrian_1998 a răspuns:

Cele de la Asus gaming e 1800 lei

| Cosmiiin29 a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie: programare, design web, 3D sau jocuri sau pur si simplu un laptop care sa navighezi pe browser sau sa mai vezi un film. Totusi am gasit un laptop care le-ar indeplinii pe amandoua. Uita-te aici: http://www.pcgarage.ro/......ll-silver/ si daca ai vrea sa-i mai pui memorie ram are si al doilea slot, dar nu cred ca este nevoie. Cu placere!

| Cosmiiin29 a răspuns (pentru Cosmiiin29):

Am uitat sa mentionez ca e cu 100 lei mai mult decat ai spus tu, dar l-am ales pentru ca le cam indeplineste pe toate, m-am uitat in special la procesor, placa video, tipul memoriei si claritate buna (Full HD).

| MDumitru63 a răspuns:

Iti recomand Laptop Lenovo V310-15ISK Intel Core Skylake i5-6200U 1TB 4GB R5-M430 2GB FullHD Fingerprint, e aproximativ 2000
https://www.laptopuribune.ro/cele-mai-bune-laptopuri-in-2017