| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am instalat pe laptop programul Free Downloader Manager. Întrebarea este: cum pot d.esc.arc.a clipuri video/filme online cu ajutorul lui? Știu că nu e prea corect dar vă rog tare mult să mă ajutați. Am încercat dar nu am reușit încă. Spre exemplu, pe un site unde este postat un film online care are mai multe surse(2, 3 să spunem). Cum îl pot d.escarc.a?

Programul acesta a fost conceput special pentru acest lucru dar încă nu am reușit să fac asta? Ce programe mai bune știți? Vă rog să mă ajutați, este foarte urgent. Clar dau fundă celui care mă ajută.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu e mai uşor sa iei tor/re/nte?

| anonim_4396 explică (pentru Gizăz):

Nu l-am găsit.

| Gizăz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu bă. Descarci un program numit u/tor/rent scris legat, fără, /, şi intri pe site-uri ca ăsta de ţi-l pun mai jos. O să-ţi descarce ce filme cauti. https://rarbg.to/index8.php

| LinxCont a răspuns:

Eu pentru descarcari video folosesc extensii in browserul firefox:
Ant Video Downloader,
Download YouTube Videos as MP4
Flash and Video Download
Flash Video Downloader - YouTube HD Download [4K]
Video DownloadHelper, iar pentru imagini Double-click Image Downloader