| daniel2forea a întrebat:

Ieri am primit un Sony Xperia L si am o intrebare in legatura cu formatarea bateriei big grin
De cate ori trebuie formatata si cat trebuie lasat la incarcatwinking

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

De 0 ori. La telefoanele din ziua de azi nu mai e necesara "formatarea bateriei".

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu o mai formatezi.Bagi telefonul la incarcat cand mai are baterie 5-10% si o scoti cand este full.

| Ioscaa1 a răspuns:

In jur de 3 -5 ore

| daniel2forea explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri! Totusi, imi pare rau ca pot da o singura fundita sad

| kingblood a răspuns:

De 3 ori timp de 12 ore

| Alexandru_Bunduc_1996 a răspuns:

0,mai nou nu trebuie formatate