| zurghii a întrebat:

Ieri am sters din greseala din system32 openGL32 si acum nu imi mai ruleaza nimic. Doar in browser. CUm as putea sa imi bag din nou OpenGL-ul fara a reinstala windows-ul?

Răspuns Câştigător
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Salut. Am citit pe net despre problema ta. Daca reinstalezi driverele video se va reinstala si OpenGL sau cel putin o mare parte din baietii de pe net asa au reusit sa rezolve problema.

1 răspuns:
| nine123456789123456789 a răspuns:

Buna! Nu vreau sa iti dau un raspuns pentru ca nu ccred ca o sa iti fie de ajutor. dar te rog am o rugaminte! ma poti ajuta? cu ceva micut