| JellyPie31 a întrebat:

Ieri cautam o solutie pentru rezolvarea unor erori date de magazin play pe androidul meu si am oprit si apoi am sters cache data de pe Google Services Framework...dupa ce am citit despre ce e vorba m-am îngrijorat si am inceput sa caut probleme pe telefon si singura este ca la unele categorii de pe Google Play sunt in spaniola... oare se va intampla si altceva? Pana acum merge totul in afara de titlurile alea in spaniola...

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Posibil.dacă ai șters și datele de la acel frimeworck înseamnă că ai șters și configurarea opțiunilor regionale și lingvistice, de unde și problemele ce apar în magazinul play.
De regulă problemele cu magazinul play apar datorita lipsei actualizării aplicației Google play, actualizare ce se face automat din magazinul play.Succes

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poate sunt aplicatii spaniole.