| Raptorz a întrebat:

Salut, TPU!
Ieri mi-am descarcat nero 7 pentru a face niste cd-uri cu muzica, dar dupa ce s-a dezarhivat, s-a inchis.Acum am Disk C-ul full, (inainte aveam 1, 64GB liber)stie cineva cum pot scapa de fisierele neinstalate de la nero sau cum sa fac loc? Am incercat ccleaner, m-am uitat in %appdata%(nu e nimic, doar niste chestii care erau deja acolo), m-am uitat in disk C sa vad daca pot sterge ceva, am doar foldere de la windows, google.

8 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Te-ai gândit că-l poți instala pe altă partiție?

| Raptorz explică (pentru RaduTN):

Ce legatura are cu ce am intrebat eu?

| RaduTN a răspuns (pentru Raptorz):

Tu ai spus că C-ul este plin după ce ai instalat nero. Te-ai gândit să-l instalezi în D și așa o să ai loc suficient?

| Raptorz explică (pentru RaduTN):

S-a instalat automat acolo, daca puteam sa aleg, il istalam in D, acum poate imi spui cum sa fac loc. big grin

| RaduTN a răspuns (pentru Raptorz):

E clară treaba. Dezinstalează-l și instalează-l în D. In timpul instalării ai optiunea să alegi unde să-l instalezi.

| Raptorz explică (pentru RaduTN):

Nu s-a instalat, nu-mi apare in "uninstall program", nu am putut sa aleg unde sa-l instalez, doar s-a dezarhivat si apoi s-a inchis brusc, instalarea nu s-a finalizat si fisierele care se instalasera pana atunci nu s-au sters, au ramas acolo si nu le gasesc nicaieri sa le sterg, am cautat in tot C-ul.

| Raptorz explică (pentru Raptorz):

Am rezolvat.M-a ajutat enorm asta: http://www.mygarage.ro/......tia-c.html
Fisierele NERO erau in folderul Temp, acum am chiar ma mult spatiu decat inainte.

| antiacta33 a răspuns:

Lool. Ce sa dezarhivat? Nero? Daca da, te-ai gandit sa-l dezinstalezi? Si sunt sigur ca poti sa alegi unde sa-l instalezi