| Saysomething1 a întrebat:

Imi apare de 2 zile in telefon,, Andocare conectata". Ce sa fac sa nu mai apara si ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Andreea2913 a răspuns:

Si mie imi aparea pentru ca mi sa udat sau cand era prea frig afara, daca stii ca a fost udat macar un pic sau ceva scoate bateria si stergel inautru si bateria si aprinde-l din nou, la mine a functionat

7 răspunsuri:
| Saysomething1 explică (pentru Andreea2913):

Am incercat asta si tot imi apare.

| Olaru_Bogdan_2003 a răspuns (pentru Saysomething1):

Nu l-ai sters suficient sau in locurile care trebuie, ti-as sugera sa il usuci si cu feonul de la 30-40 cm distanta cu aer cald

| Musutan_Cristi_2001 a răspuns:

Ce inseamănă andocare

| Virgil_Tutuianu_1971 a răspuns:

Cum dezactivez andocarea

| Floare_Cristian_1978 a răspuns:

Si mie ami apare ce as putea face sa nu mai apara multumesc

| Roxana_Roxy_1998_WSql a răspuns:

Ce sa fac sa nu mai apară Andosare conectata

| Gabriela_Gabi_1974 a răspuns:

Îmi apare Andocarea conectata ce trebuie sa fac