| IAmTheLegendary a întrebat:

Imi bazaie rahatu de ventilator de la laptop si nu stiu ce sa fac.L-am curatat da tot la fel. Ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Drack550 a răspuns:

Bazaitul ventilatorului poate fi de la mai multi factori:
1.Praful care se depunde si il ingreuneaza.
2.Ventilatorul trebuie uns pentru ca probabil s-a depus sau s-a creat o mazga pe ax.
3.Ventilatorul are un joc precum 8 de la bicicleta si nu ai ce sa ii faci decat sa il schimb.

Daca mai ai intrebari legat de acest subiect si nu numai sunt dispus sa iti raspund.Ma gasesti aici silviuzomby@yahoo.com/office@spiridonsilviu.com sau http://spiridonsilviu.com

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Desfa laptopu si curata-l cum trebuie.

| gelu1970 a răspuns:

Spui ca l-ai curatat. adica ai deschis laptopul si ai scos ventilatorul si l-ai curatat? in caz afirmativ probabil ca e nevoie sa il schimbi.
in caz negativ, mergi la cineva sa il deschida si sa il curete. e singura modalitate prin care poti scoate scama si praful din laptop.

| AleeAlexutza a răspuns:

Salut! Trebuie sa-l schimbi!happy