| banu007 a întrebat:

imi merge fifa 2013 cu placa video sapphire ati radeon hd 5450 1024 mb ddr3 si procesor amd athlon 2 x2 270 dual core 3400 mhz?

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Merge sigur

| Me2 a răspuns:

Merge,dar iti recomand sa schimbi placa video, cu ceva mai zdravan, depinde de buget

| banu007 explică (pentru Me2):

Recomandami una mai buna

| Me2 a răspuns (pentru banu007):

Iti recomand aceasta placa video:
http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/
1.Eu zic ca e ieftina
2.Este destul de performanta, duce gta iv pe 1280x1024 pe high fara probleme
Consuma foarte putin, nici 60 w, si este foarte rece, chiar si o petarda de sursa cum e delux o poate duce fara probleme
Apropo, ce sursa ai? (producator si w)

| Gabitzu246 a răspuns:

Da,o sa mearga boboc!