| AdamAlexandru a întrebat:

Imi poate explica cineva care din browserele GOOGLE CHROME si MOZILLA FIREFOX este mai bun? Dau bunda!

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Chrome pentru ca are Adobe flas player, numai trebuie sa instalezi separat cum e la mozilla, inclus si viteza de navigare e mai rapida, si mai are si multe alte aplicatii incluse. FUNDA

| tteo92 a răspuns (pentru cammm):

Ba tu mi-ai furat raspunsu =)))) esti incredibil:))), dar sincer nu imi pare rau, ma simt chiar bine :)))
Varianta officiala: http://www.tpu.ro/......a-firefox/

| FyTzE a răspuns (pentru tteo92):

rolling on the floor

| tteo92 a răspuns (pentru FyTzE):

Da ce sa-i faci, are numai raspunsuri luate de pe netlaughing