| FoxGames a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un Pc de gaming bun pentru youtube pana in 1500ron?
Puteti sa imi recomandati voi unul gata facut sau unul configurat de voi.
Mentionez ca as vrea 8gb de ram.
Pretul poate creste pana pe la 1700ron dar e mai bine sa am ca limita ceva mai mic sa nu am probleme dupa.

2 răspunsuri:
| stefanbadass a răspuns:

Cu pretul asta, nu gasesti tu 8 GB rami... Iti dau unul, dar are 4 GB rami, nu prea conteaza rami, poftim : Sistem Business Advantage v3, Intel i3 4160, 4GB DDR3, 1TB SSHD, periferice, Wi-fi, 3 ani garantie... e 1800 de lei, nu cred ca e prea scump. Ia-l de pe PC Garage! Bafta!

| gheorghe69 a răspuns (pentru stefanbadass):

Pcgarage au preturi mari. vezi la astea mai mici.
eu recomand totusi sa iti faci un pc pe componente. iesi mai bine, nu neaparat mai ieftin, dar alegi componente mai bune.
uite niste pasi pentru alegerea componentelor: http://computere.net/cum-sa-alegi-cele-mai-bune-componente/