| NIEZBOY a întrebat:

Salut tpu.Imi poate spune cineva cum se rezolva eroarea "failed-virus detected" cand vreau sa instalez ceva pls.Am dezactivat windows defenderul si malwarebytes

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

In chrome ai? poate reinstalezi chrome

| cfrtobias a răspuns:

Ai virus acolo posibil in ce vrei sa descarci

| P3d1a a răspuns:

"failed-virus detected" apare cand descarci ceva, nu cand instalezi.

Te ajut cu placere dar intai arata-mi ce vrei sa descarci ca sunt aproape sigur ca tu descarci un virus laughing

| AnDrEy30 a răspuns:

Daca ai windows 10 ii poti da resetare windows la setarile implicite daca nu gasesti rezolvarea problemei.