| Grosu_Valentin_1972 a întrebat:

Îmi puteți răspunde la această întrebare? Am un laptop COMPAQ Presario CQ61 din 2010 cu un profesor Pentium(R) Dual Core CPU 2.00 GhZ 2.00 GhZ dar am o problema cu el. Imi merge League of Legends si GTA San Andreas Mu! ti PLaYeR dar nu îmi merge Minecraft. Ce as putea face să îmi meargă jocuri din acestea mai noi? Ofer funda. Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Sistemul este depasit de vreme. Este invechi ca si configuratie. Altceva mai nou.

| K0sti a răspuns:

"Profesorul" ala trebuie scos la pensie!

| CPAElites a răspuns:

Profesor rolling on the floor
Nu ai ce-i face...Placa video antica, "profesor" slab laughing

| CPAElites a răspuns:

Kill the gypsy!