| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Îmi puteți spune de ce în modul screen mirroring se vede puțin întârziat pe televizor fata de telefon? ( Apare imaginea și după o fracțiune de secunda se reda și sunetul). Ambele aparate sunt Samsung! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!
Cel mai probabil problema e de la conexiunea de internet. Incearca sa resetezi router-ul sau dispozitivul de retea pentru internet. In principiu, ar trebui sa functioneze. Daca nu, incearca sa stingi si sa repornesti ambele aparate si incerci din nou.

O zi buna!

| Ciprian_Jurchela_1986 explică (pentru Roxin):

Am sa încerc. Mulțumesc frumos!