| nicaseby a întrebat:

Imi puteți da un Laptop pana in 1200 de lei pe care sa mearga Gta 5, Fifa16,Watch dogs pe HIGH? Si sa mearga majoritatea jocurilor pe el,nu conteaza daca e de pe olx, adica de la mana.
Multumesc.

8 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu gasesti la 1200 de lei

| Robert2580 a răspuns:

La 1200 de lei nu gasesti, numai daca e ceva defect la el sau ii lipseste hardul sau placutele de ram, dar putin probabil. Un laptop pe care sa mearga GTA V pe high costa de la 2800 de lei in sus. Pe un laptop de 2800 de lei cu un gtx ti-ar merge la medium in nici un caz pe high.Recomandarea mea a sa iti mai strangi bani si sa iti iei un PC, doare ce pe un PC de 2800 lei ai 60 de fps pe high sau chiar mai bine.

| nicaseby explică (pentru BroascaCuElice):

Am gasit chiar mai Ieftin, e de la mana da nu ii problema, am specificat ca nu vreau nou...

| darrio2007 a răspuns (pentru nicaseby):

Si daca ai gasit de ce ne mai intrebi pe noi?

| nicaseby explică (pentru darrio2007):

Am gasit dupa ce am pus intrebarea.

| CentyLox a răspuns:

Tu vrei performante impecabile la 1200 Ron mai ales laptop mai pune niste bănuți pentru un pc. Pc-ul meu duce Gta v 1080p60-40 fps si a costat undeva la 1700 Ron. Lasă comentariu dacă vrei să îți dau pc-ul meu

| nicaseby explică (pentru CentyLox):

Nu mersi, am gasit laptopul ideal cu performante "impecabile" nu-mi plac pc-urile, si daca iti ruleaza Gta 5 nu inseamna ca e foarte bun pc-ul deoarece Gta 5 nu are cerinte foarte mari...

| CentyLox a răspuns (pentru nicaseby):

Eu nu am spus că este bun am zis că duce jocurile respective la setări+rezoluție destul de ok