| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste casti audio(pentru ascultat muzica) On ear- Care sa acopere urechea nu sa intre in ea?
Buget maxim 60 LEI. Fara din alea mai puit 50 Lei si le luai pe astea.Un link daca se poate?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La banii astia... Ma cam indoiesc. Eu cu 215 lei mi-am luat Sony MDR V55. Sunt extra bass, pliabile... La acest pret anul trecut din Flanco. Inca le detin. Acum le gasesti cu 240 lei pe eMAG. Cumpara ceva care sa merite. Nu arunca banii pe ferestra. La 60 lei mai repede recomand in ear.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt la eMAG gasesti cu 240 lei resigilat. 270 lei este pretul normal. Anul trecut eu am cumparat la promotie. Iar tu daca gasesti la 60 lei casti on ear pentru muzica sa fie si de calitate, sa arate si aspectuos, atunci anunta-ma. Iti spun eu ca nu exista. Iar daca exista, sunetul este naspa. Castile Sony +200 lei sunt cele ma bune pentru muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar daca vrei casti "on-ear"la 60 lei, atunci mergi la Kaufland. La Kaufland am mai vazut casti "on-ear". Dar na, pentru cei fara pretentii.

| DumitruS a răspuns:

Uite ia-le pe astea: https://goo.gl/Ga30Ym