| Tigan_Raresioan_1993 a întrebat:

imi puteti recomanda un pc de gaming sau un laptop de ce nu pana in 3500 lei sa fie se pe altex funda

3 răspunsuri:
| GL757W a răspuns:

Cred ca este destul de ok configuratie pret.
http://www.mediagalaxy.ro/......b-free-dos

| Bogdy2k a răspuns:

Pentru gaming recomand mai degraba un PC deoarece ofera performante mai ridicate de la un pret mai accesibil.

Poti sa iti cauti tu unu care doresti si care iti place sa il postezi si o sa iti spunem daca este bun sau nu. (cel mai simplu este sa intri pe pcgarage.ro, selectezi categoria PC - stanga selectezi ca cauti un gaming pc, apoi te uiti dupa unu care iti place. cauta ceva cu un procesor puternic mcar i5, o placa video puternica macar pe 128bit si cat mai mult ram.

| Mada_Madalin_1991 a răspuns:

Salut.Am facut si eu un pc pentru un prieten, este superb pentru gaming. Poti folosi acest pc in:gaming, filmat si multe altele.Eu cred ca este destul de ok https://www.emag.ro/cart/products?ref=cart.Funda?