| TopEleven a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon pana in 500 lei, foarte bun la jocuri si cu Android 6.0, care poate fi luat de pe eMAG! DAU FUNDA celui mai bun telefon (doar pentru jocuri vreau )!

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salut,

Nu prea gasesti tu telefon bun cu Android 6.0 in banii aia.

http://www.emag.ro/......DDGVK3BBM/

Asta-i cel mai acceptabil la 500 RON cu Android v5.1 :) poate merge hackuit pe 6.0

1 răspuns:
| kikikikikikikikilovs a răspuns:

Iti recomand un Allview p5 eMagic care e 300lei, sau un Allview C6 duo, si mai ramai si cu cativa bani.Eu am c6 duo si tin sa iti spun ca se descurca foarte bine si e si rezistent la cazaturi acolo putin, gen l-am scapat de vreo 2-3 ori pe jos pe ciment, si n-are nimic.