| TwiGO a întrebat:

Imi puteti spune cum as putea sa fac mai multi followeri pe Instagram? Sau o aplicatie ceva?

Va multumesc tuturor!

3 răspunsuri:
| ACTH a răspuns:

Followers Assistant >> pui ca programul sa dea follow la persoane, sperand ca ele iti vor da follow back.
Apoi cu functia stop-follow, el le va da unfollow automat.

| Ionut231312 a răspuns:

Cum sa faci mai multi followeri? Pai da-ti profilul pe public, iar cand postezi ceva pune multe hastag-uri cu chestii interesante...sau poti adopta metoda basic si sa pui #likeforlike si chestii de genu

Nu recomand sa folosesti aplicatii d-astea pentru ca daca unul dintre prietenii tai se va uita la cine te urmareste si va vedea toti arabii/indienii sau ce natii te mai urmaresc te vei face de cacao.

Doar incearca sa postezi poze regulat, interesante de altfel, nu cu tine care faci o poza si o pui ca sa fie. happy

| TwiGO explică (pentru Ionut231312):

Contul meu e bazat pe motociclete
Sunt destul de interesante?