| Bogdan1903 a întrebat:

imi puteti spune cum pot sa-mi pun casti pe telefonul Samsung Galaxy Ace S5839i La Fleur dupa ce mi-am pus Android Jelly Bean 4.1.1? Inainte de a-mi baga acest soft imi mergeau castile dar acum nimic... va rog frumos ajutati-ma FUNDA

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Ti-ai bagat android 4.1.1 neoficial si cu el ai ramas.
Samsung nu a scos 4.1.1 pentru ace.nici macar 4.0.4
Ce ai pus tu in telefon e o porcarie neoficiala.Nu iti merg castile pe 4.1.1 pentru ca nu are suport de casti android 4.1.1.
Mai bine dai setarile din fabrica si ramai cu 2.3
Nu rezolvi nimic daca ai android neoficial. Eventual iti injectezi in telefon experimente