| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa pun o melodie pe fundalul unei prezentari PowerPoint?

4 răspunsuri:
| AngelOfNight a răspuns:

Click dreapta -> Format Background -> Picture Fill sau ceva asemanator... depinde care office il ai
Spor

| bibiu15 a răspuns:

Am facut cum ai zis dar cand cand l-am dat unui coleg sa il vada ii mergea totul normal dar nu se audea melodia...trebuie sa fie melodia si in pc-ul lui?

| bibiu15 a răspuns:

Mie imi merge totul perfect normal...se auzea bine piesa dar daca il dau altcuiva pe mess sau prin mail ii ruleaza prezentarea normal dar nu se aude melodia