| alexkapitany25 a întrebat:

imi puteti spune niste jocuri de pc pentru aceasta configuratie. ( sa mearga + 60 fps ) i5 6400, 8 gb rami DDR 4, si un gtx 750 de 2 GB DDR5; 128 bit.

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

O să-ți spun jocurile mele favorite: Rocket League, Overwatch, Life is Strange, GTA V, Astroneer, R6 Siege, CS:GO, The Journey, Dying Light, Mad Max, Cities Skylines (le-am jucat pe toate pe i3-4170 si 750 ti).
Mai poti juca si Euro Truck Simulator 2 si nu sunt sigur daca ti-ar merge Witcher 3, Fallout 4 sau Dead by Daylight, dar e posibil
Acum depinde si ce gen de jocuri vrei