| babuin21 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca viteza de la digi (rds / rcs ) este aceeasi in orice oras/sat. Deoarece as vrea sa ma mut pe digi pentru viteza de net, si nu stiu daca au aceeasi viteza peste tot.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Stau la tara, am digi de 4 luni, viteze de 298Mb/s download, 190Mb/s upload, pe hartie scrie 300Mb/s download 200 upload. Trebuie sa ai un pc capabil sa duca viteza asta.

| babuin21 explică (pentru Frank51):

Poti sa-mi spui si mie ce pachet ai? Fiberlink 300, 500, 1000.

| Frank51 a răspuns (pentru babuin21):

Pai ti-am spus clar 300 Download 200 upload, deci pachet 300. Oricum nu ma asteptam sa ating aceste viteze, uite un test de viteza facut chiar acum - http://www.speedtest.net/result/7665640362.png

Am Facebook si Youtube deschis si totusi nu scade :D