| Giocodimano1 a întrebat:

Salut TPU
Imi puteti spune un laptop pana in 12-13 milioane care sa imi duca Gta 5?

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D90PN2BBM/
Cel mai ieftin laptop care sa ruleze GTA 5 in MACAR 30-40-45 fps este acesta
Uite si o demonstratie https://www.youtube.com/watch?v=GXrbb8G-5yA
Mai strange bani cateva luni si eu zic ca o sa fii multumit de el, desigur daca mai adaugi inca 200 300 de lei vei avea performante semnificative. dar te inteleg, este foarte bun si acest Lenovo.
Funda?

| Alexul99 a răspuns (pentru Alexul99):

EDIT: Daca alegi acel Lenovo pe viitor vei putea inlocui placuta de 4gb RAM cu una de 8GB si asa vei capata inca vreo 10-15 fps-uri in GTA.

2 răspunsuri:
| Mihailinformaticianul a răspuns:

De 12-13 mil nu cred ca gasesti un laptop care sa ti-l duca in 30-40 fps.
I-ati desktop e mai bun si mai ieftin.