| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti sugera un pc de gaming care sa se incadreze intr-un buget de 2000 lei?
Mentionez ca prin gaming, nu doresc ca jocurile sa mearga la setari grafice maxime, ci peste medii.

Multumesc!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ajuttot a răspuns:

Iti recomand acest pc http://bit.ly/1ry0sI8

3 răspunsuri:
| Dem0N a răspuns:

Poti incerca sa cauti si la second Hand, in general sunt oameni care au scapat de aceasta dependenta si vor sa scapi cat mai curand si de "tentatie" si sunt super ieftine. Am vazut un i5 cu 8gb ram 1Terra la 700 RON, in magazin dar pe putin 1600 deci daca nu dispui de bani poti incerca si asta