| zurghii a întrebat:

Imi puteti zice cum fac PC-ul meu sa fie de 64 biti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Pentru a avea 64 de biti trebuie sa schimbi Windows-ul. Tu ai acuma 32 de biți. Trebuie doar sa schimbi Windowsul cu un Windows de 64 Biti

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba va schimba Windows-ul daca configuratia pc-ului nu accepta varianta x64 biti, si aici ma refer in primul rand la microprocesor si la memorie.

| zurghii explică (pentru neutrino):

Deci atunci ce fac? procesoru meu e Pentinum(R) Dual-COre CPU E5200 @ 2. 50Ghz

| neutrino a răspuns (pentru zurghii):

Si memorie cata ai?

5 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Il schimbi cu unul de 64 biti. Funda?

| Alexandru_Sorin_1996 a răspuns:

Salut, trebuie sa instalezi windows pe 64 biti il gasesti pe net...alta solutie nu cred ca mai e din cate stiu