| SpeedTeK a întrebat:

imi puteti zice niste jocuri ce mi-ar putea merge pe configurare
Intel Celeron D Inside 2. 66GHz
512 RAM DDR II
64MB Video Via S3
Eu acu' am in PC Need for Speed Most Wanted si UnderGround II, GTA San Andreas; Colin McRae 2005 si Hitman Silent Assasin...a si LFS.
P.S:Nu imi place Counter Strike happy, dar im plac shooterele cu misiuni in echipa, adica nu sa tragi ca prostu in continuu pe aceeasi harta.

6 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Intra pe siteul www.canyourunit.com si scrie acolo numele jocului si o sati zica daca iti merge(pass inseamna ca merge... fail inseamna ca nu merge)

| TrickThis a răspuns:

Www.canyourunit.com

De unde sa stiu eu ce jocuri iti plac, intra tu singur pe siteul de mai sus si alege, si vezi daca il poti rula.

| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || Server On Unban All (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 8 / 150
Ping: 23
Mode: GodFather v2.5
Map: San Andreas goo all 10 on +1 ora

| guesswho9 a răspuns:

Call Of Duty

| SpeedTeK explică (pentru guesswho9):

A da, joc si COD, dar zi-mi te rog mai multe nu doar 1...

| 123edysman a răspuns:

Hitman2,Hitman Blood Money, GTA Vice City. Funda?