| Tedx a întrebat:

Îmi recomandați va rog un laptop bun până în 2000 de lei?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Un Asus x509jb este bun pentru acel buget :

https://m.emag.ro/......D7JGSMMBM/

| Zaygon a răspuns (pentru GPA):

4Gb ram e prea putin

| GPA a răspuns (pentru Zaygon):

Face upgrade laughing, under 2000 lei e Best buy, ce vrei? Are și suport pentru NVME

| Zaygon a răspuns (pentru GPA):

Eu decat sa mai recomand pocnitori prefer sa nu o mai fac dupa ce am avut probleme cu ceva clienti

| GPA a răspuns (pentru Zaygon):

Este strict părerea ta. Eu nu văd laptopul ăsta ca o pocnitoare, citește întâi recenzii despre el apoi mai vorbim. Sub 2000 lei este un best buy, numai dacă doamne ferește iei un sh...

Omul a zis foarte clar, până în 2000, dacă aș fi urcat mai mult în preț i-aș fi recomandat, evident, un Ryzen 5

7 răspunsuri:
| CataCatalin994 a răspuns:

Pentru office merge aproape orice. Daca vrei gaming bugetul minim e 3000.

| UnderVoltage a răspuns:

La ce doresti sa folosesti laptop-ul(office, gaming, multimedia)?

| chiubacca a răspuns:

Este unu bomba dar costa 2010 lei, scuze