| designerandrei a întrebat:

Îmi reinstalez windowsul și când intru la partiții nu îmi arata nici o partiție și mai jos scrie : We couldn't find any drivers. To get a storage driver, click Load driver. Ajutați va rog, dau funda!

2 răspunsuri:
| Teodoralexandru a răspuns:

E simplu uitate in unitate si vezi daca e conectat hard-diskul daca e conectat hardu si nu merge inseamna ca trebuie sa-ti iei altul

| Liwyu a răspuns:

Asta inseamna ca nu recunoaste hard-ul. Daca este PC de birou verificati in unitate pentru orice anomalie (fire decuplate, urme de arsura etc).In cazul unui laptop singura solutie este service-ul.