| anonim_4396 a întrebat:

imi spune si mie careva cum pot sa sterg un fisier de pe un DVD/CD

Răspuns Câştigător
| wj a răspuns:

Il cumperi si nu e nevoie de downloadat, il instalezi direct de pe DVD-ul original. Pirateria e interzisa pe TPU.ro happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca cd/dvd nu e rewritable nu poti

| Badboy12Spike a răspuns:

Daca imi mai raspunzi la inca o intrebare iti dau funda! de unde pot sa downloadez windows 7 ultimate 64 bit complet nu ala de 30 de zile.

| Badboy12Spike a răspuns (pentru wj):

A ok mersi

| ombladon a răspuns (pentru wj):

Ce a intrebat el si ce i-ai spus tu laughing

| Badboy12Spike a răspuns (pentru ombladon):

Mda a fost o incurcaturalaughing

| wj a răspuns (pentru Badboy12Spike):

Il cumperi si nu e nevoie de downloadat, il instalezi direct de pe DVD-ul original. Pirateria e interzisa pe TPU.ro happy

| StefanCatalin1996 a răspuns:

De pe un CD sau DVD normal este imposibil, poti face asta doar pe unul rescriptibil! FUNDA!big grin