| TheTimeKiller a întrebat:

In browserul de pe android cand vreau sa vad un film/serial online dau pe un site si ma redirectioneaza pe o alta pagina...multe din aceste pagini ori imi descarca aplicatii singure, ori e reclama la ceva xxx. Cum fac sa scap de astea? Nu pot baga ad block ca nu am tableta rootata. Si ma enerveaza si reclamele care apar pe pagina si imi ia tot ecranul si nu le pot inchide. Ma enerveaza ca pe toate scrie mare "marirea penisului" si mai arata si o poza cu un penis, ma vede cineva zice ca cine stie la ce xxx ma uit, dar eu ma chinui sa le inchid. HELP ME PLEASE!

2 răspunsuri:
| AdrianFita a răspuns:

Alea nu le poti scoate definitiv le poti da decat close.

| AdrianFita a răspuns:

Dar poti da sa fie imaginea din ce in ce mai mica pana iti apar mai multe pagini pe care ai intrat, o scoti pe aia cu reclamele si dai pe paginta ta, cel putin la Samsung galaxy gt-s7562 asa e, multa bafta!