| Gion3334 a întrebat:

In ceva timp o sa termin crearea unui joc 3d folosind unity. Dar am o intrebare. E vreo problema daca am folosit un font si un skybox descarcat de pe internet? Dar ceva de pe assets store? Chiar as vrea sa il public pe net big grin M-am chinuit destul de mult la el!

4 răspunsuri:
| Catabtr23 a răspuns:

In legatura cu cele de pe net ar trebui sa verifici daca iti permite folosirea lor doar in scop personal, dar si in comercial. In legatura cu cele de pe Assets Store, nu ar trebui sa ai probleme, mai ales daca au fost cumparate.

| Gion3334 explică (pentru Catabtr23):

Hmm... nu am cumparat nimic de pe assets store. Doar am descarcat ceva free. Dar o sa ma interesez in legatura cu fontul si skybox-ul. Mersi mult!