| donird233 a întrebat:

In iarna eu mi-am cumparat mouseul RedDragon Centrophorous black cu un fir rezistent. Eh asa cum l-am luat dupa 3-4 saptamani nu mai merge. Il mai bag odata, tot asa. Uneori daca pun cablul intr-o pozitie merge, dar nu pentru mult timp... Ce sa fac ca inainte mergea perfect si brusc s-a oprit! Va rog ajutor!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Eu stiu in ce hal ai calcat pe el sau cum l-ai tras... s-o fi intrerupt. I-am luat nevesti-mii un soarec de la producatorul asta, parca tot Centrophorus e si al ei, si pot spune ca e chiar durabil. Buba e ca daca tragi de-aiurea de cablu sau sta intr-o pozitie torsionata nasol, se duce repede.

| donird233 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu am calcat. Il tineam pur si simplu in priza